Такмичења

ШКОЛСКА 2018/2019

На Окружном такмичењу из географије ученица осмог разреда Драгана Симић освојила је прво место.

На Окружном такмичењу из француског језика ученица осмог разреда Николина Величковић освојила је треће место.

На Општинском такмичењу из српског језика ученица осмог разреда Николина Величковић освојила је друго место.

На Општинском такмичењу из технике и технологије ученице шестог разреда Неда Јаковљевић и Софија Ђурић су освојиле друго место

На Општинском такмичењу из географије ученица осмог разреда Драгана Симић освојила је прво место.

На Општинском такмичењу из историје ученик осмог разреда Алекса Јокић освојио је друго место.

На Општинском такмичењу из математике наши ученици су остварили следеће резултате:
      Теодора Креманац, ученица шестог разреда, је освојила прво место
      Милица Ранковић,  ученица трећег разреда, је освојила треће место
      Магдалена Гавриловић, Наташа Радовић и Димитрије Радовић, ученици трећег разреда су добили похвале
      Александра- Ђина Стојковић, ученица петог разреда, је добила похвалу

Марија Рашић, ученица седмог разреда, освојила је треће место на Општинском такмичењу из хемије.

Ученице осмог разреда Николина Величковић и Мина Матејић су освојиле треће место на Општинском такмичењу из француског језика.

Немања Томић, ученик шестог разреда, освојио је друго место на Општинском такмичењу из физике, док је Теодора
Креманац, такође ученица шестог разреда,освојила треће место

Ирина Теодосић, ученица другог разреда, освојила је прво место на литерарном конкурсу на тему: "Библиотека је земља чуда"

ШКОЛСКА 2017/2018

Никола Спасић, ученик осмог разреда, освојио је друго место на Српској физичкој олимпијади и пласирао се на изборно талмичење за одлазак на Међународну олимпијаду из физике.

Николина Величковић, ученица седмог разреда, освојила је треће место на Окружном такмичењу из српског језика

Никола Спасић, ученик осмог разреда, освојио је прво место на Републичком такмичењу из физике и пласирао се на Српску олимпијаду из физике.

Ивана Марковић, ученица осмог разреда, освојила је треће место на Окружном такмичењу из француског језика.

Ена Вујић и Марија Рашић, ученице петог и шестог разреда освојиле су треће место на Општинском такмичењу из техничког и информатичког образовања.

Лука Станић ученик шестог и Љубица Станковић и Теодора Креманац, ученице петог разреда  освојиле су треће место на Општинском такмичењу из биологије.

Невена Маровић, ученица петог разреда, освојила је треће место на Општинском такмичењу из математике.

Никола Спасић, ученик осмог разреда, освојио је прво место на Општинском такмичењу из математике.

Никола Спасић, ученик осмог разреда, освојио је треће место на Општинском такмичењу из физике.

Никола Спасић, ученик осмог разреда, освојио је прво место на Окружном такмичењу из физике.

Ивана Марковић, ученица осмог разреда, освојила је треће место на Општинском такмичењу из француског језика.

Николина Величковић, ученица седмог разреда, освојила је треће место на Општинском такмичењу из хемије.

Никола Спасић, ученик осмог разреда, освојио је треће место на Општинском такмичењу из хемије.

ШКОЛСКА 2016/2017

Никола Спасић, ученик седмог разреда, освојио је друго место на Окружном такмичењу из физике.

Никола Спасић, ученик седмог разреда, освојио је треће место на Окружном такмичењу из хемије.

ШКОЛСКА 2015/2016

Никола Спасић, ученик шестог разреда, освојио је треће место на Окружном такмичењу из физике и пласирао се на републичко такмичење.
Никола Спасић, ученик шестог разреда, освојио је треће место на Окружном такмичењу из математике у Крагујевцу, док су
Нађа Радовић и Марија Рашић, ученице четвртог разреда, добиле похвалу.

#Никола Спасић, ученик шестог разреда, освојио је прво место на пштинском такмичењу из физике, док је Александар Маровић, такође ученик шестог разреда, добио похвалу.
#Мушка екипа наше школе освојила је треће место на кошаракашком турниру.
#Неда Урошевић, ученица осмог разреда, освојила је прво, док је Марија Спасић, такође ученица осмог разреда, освојила  - треће место из историје.
#Ученице осмог разреда Магдалена Стевановић, Марија Спасић, Неда Урошевић и Кристина Кузмановић освојиле су треће место на такмичењу из француског језика.
#Ученица трећег разреда Ена Вујић освојила је друго место на литерарном конкурсу градске библиотеке ''Свети Сава''.
#Ученица трећег разреда Кристина Бургић освојила је треће место на општинском такмичењу из математике, док је ученик четвртог разреда Немања Петровић освојио друго место, а Марија Рашић, Вељко Николић и Нађа Радовић - треће место. Никола Спасић, ученик шестог разреда, освојио је друго место на општинском такмичењу из математике, док је Милица Саџаковић освојила - треће место.
#Ученици трећег разреда и старијих узраста наше школе освојили су прво место на градском такмичењу у плесу, које је одржано у организацији плесног студија ''RMP'' из Лазаревца.